Oddam za darmo meblościankę segmentową „Albena”
Bielsko-Biała.
Oddam za darmo meblościankę segmentową „Albena”, złożoną z 5 segmentów o wysokości 246 cm i głębokości 60,5 cm:
segment 1, szafa, szerokość 100 cm,
segment 2, szafa, szerokość 50 cm,
segment 3, szerokość 100 cm,
segment 4, szerokość 100 cm,
segment 5, kredens ze szklanymi drzwiczkami, szerokość 100 cm.
Koszty oraz organizacja demontażu i transportu meblościanki leżą w zakresie odbierającego mebel.
Oddam za darmo meblościankę segmentową „Albena”, złożoną z 5 segmentów o wysokości 246 cm i głębokości 60,5 cm:
segment 1, szafa, szerokość 100 cm,
segment 2, szafa, szerokość 50 cm,
segment 3, szerokość 100 cm,
segment 4, szerokość 100 cm,
segment 5, kredens ze szklanymi drzwiczkami, szerokość 100 cm.
Koszty oraz organizacja demontażu i transportu meblościanki leżą w zakresie odbierającego mebel.
ID ogłoszenia 17372
Imię: Aleksander Tytyk
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie
Typ: Oddam za darmo
Wyślij email
Województwo: śląskie
Typ: Oddam za darmo
Uwaga!
Nie wysyłaj pieniądze z wyprzedzeniem. Bądź ostrożny i w przypadku jakiegoś podejrzenia proszę się do nas zgłosić.Ogłoszenia podobne Oddam za darmo meblościankę segmentową „Albena”
|
Oddam za darmo meblościankę i dwie szafy jak na zdjęciach. Transport we własnym zakresie.
|
|
Oddam meblościankę połysk
Długość 395 cm
Wysokość 210 cm
|
|
Oddam za darmo meblościankę - 330x240 cm ; stan dobry . Odbiór osobisty
|
|
|
|
Tapczan jednoosobowy - wymiary 190x80 - oddam za darmo. Stan dobry.
|
|
Witam mam do oddania wersalke rozktadaną i dwa fotele.
Wymiary wersalki to 250/80, spanie 250/120 W...
|
|
Jak na zdjęcie, Kraków Bronowice
|
|
Poz .1 - dwuczęściowa serwantka
poz ,2 - szafka/barek np. pod sprzęt rtv
poz..3 - szafa ubraniowa ...
|
|
oddam za darmo regał na wysoki połysk o następujących wymiarach;
szerokość- 3 elementy x 90 cm, 1 e...
|
|
Witam oddam łóżko dwuosobowe widoczne na zdjeciu.
Wymiary tóżka to 210/168.
Ostrów Wielkopolski. ...
|
|
ODDAM DARMO
Szafka pod telewizor IKEA z szufladą.
Kupiona ponad rok temu i w wyniku remontu już p...
|
|
|
|
Oddam za wyniesienie sofę- wersalkę w dobrym stanie
|






























